Anders Persson ´´Bumlingen´´ bordslampa
Klubbat för:
650 SEK
1 500 SEK
ANDERS PERSSON, ´´Bumlingen´´ bordslampa, Ateljé Lyktan, rödlackerad, rund fot, ställbar arm, rund skärm, etikettmärkt, höjd ca 65 cm.
Bruksslitage, fläckar, repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
579071
2018-10-11