Klubbat för:
35 EUR
Utropspris
300 EUR
BYRÅ, Frankrike, 1800-talets mitt, mahognyfanerad med bronsbeslag, marmorskiva, bredd 99 cm, djup 50 cm, höjd 80,5 cm.
Slitage, bakstycket med senare hål, ställvis maskäten.
579075
2018-10-15
Gör en kostnadsfri värdering här