Fransk byrå

Fransk byrå
Fransk byrå
Fransk byrå
Fransk byrå
Fransk byrå
Fransk byrå
Fransk byrå
Fransk byrå

Klubbat för:

35 EUR

Utropspris

300 EUR

BYRÅ, Frankrike, 1800-talets mitt, mahognyfanerad med bronsbeslag, marmorskiva, bredd 99 cm, djup 50 cm, höjd 80,5 cm.

Slitage, bakstycket med senare hål, ställvis maskäten.

579075

2018-10-15