Klubbat för:
720 EUR
Utropspris
800 EUR
BYRÅ, Louis XVI, Frankrike sent 1700-tal, mahogny och mahognyfanerad, förgyllda beslag, bredd 119 cm, djup 50 cm, höjd 88,5 cm.
Åldersrelaterat slitage, spår efter mask
579086
2018-10-15
Gör en kostnadsfri värdering här