Fransk Louis XVI byrå

Fransk Louis XVI byrå
Fransk Louis XVI byrå
Fransk Louis XVI byrå
Fransk Louis XVI byrå
Fransk Louis XVI byrå
Fransk Louis XVI byrå
Fransk Louis XVI byrå
Fransk Louis XVI byrå

Klubbat för:

720 EUR

Utropspris

800 EUR

BYRÅ, Louis XVI, Frankrike sent 1700-tal, mahogny och mahognyfanerad, förgyllda beslag, bredd 119 cm, djup 50 cm, höjd 88,5 cm.

Åldersrelaterat slitage, spår efter mask

579086

2018-10-15