Barbro Andersson Platan
Klubbat för:
18 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
BARBRO ANDERSSON (född 1948): "Platan Jardin du Luxemburg", signerad och daterad på baksidan Barbro Andersson 2012, olja på duk, 200x160 cm
För frågor och konditionsrapport kontakta ebba.de.faire@auktionsverket.se
579091
2018-10-23