Barbro Andersson Platan

Barbro Andersson Platan
Barbro Andersson Platan
Barbro Andersson Platan
Barbro Andersson Platan
Barbro Andersson Platan
Barbro Andersson Platan
Barbro Andersson Platan
Barbro Andersson Platan
Barbro Andersson Platan
Barbro Andersson Platan
Barbro Andersson Platan
Barbro Andersson Platan

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

20 000 SEK

BARBRO ANDERSSON (född 1948): "Platan Jardin du Luxemburg", signerad och daterad på baksidan Barbro Andersson 2012, olja på duk, 200x160 cm

För frågor och konditionsrapport kontakta ebba.de.faire@auktionsverket.se

579091

2018-10-23