Tillbaka till katalog
Seiko herrarmbandsur
Klubbat för:
1 200 SEK
Estimate
1 500 SEK
Description
SEIKO, armbandsur, stål, 1960/70-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 66-8050, serie nr. 127675, cal 66, originalläderband samt spänne, diameter 35 mm
Condition
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
579094
Date:
2018-10-18