Sekretär rokoko

Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SEKRETÄR, 1700-tal, rokoko, mässingsbeslag, rödmålad, klaff med bakomvarande indredning med lådor och skåp, höjd 106, 88x44 cm, nyckel finns

Renoverad, retuscher, lagningar

579110

2018-10-15