Robert Broberg oljemålning
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ROBERT BROBERG (1940-2015): Figurkomposition, signerad och daterad Robert Broberg 99, olja på pannå, OBSERVERA STORLEKEN rammått 216x348 cm
Tavlan står på externt lager i Stockholm, önskas visning kontakta michael.andren@auktionsverket.se
OBSERVERA TAVLANS STORLEK 216x348 cm
Lagning samt ett genomslag
579122
2018-10-11