Robert Broberg oljemålning

Robert Broberg oljemålning
Robert Broberg oljemålning
Robert Broberg oljemålning
Robert Broberg oljemålning
Robert Broberg oljemålning
Robert Broberg oljemålning
Robert Broberg oljemålning
Robert Broberg oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ROBERT BROBERG (1940-2015): Figurkomposition, signerad och daterad Robert Broberg 99, olja på pannå, OBSERVERA STORLEKEN rammått 216x348 cm

Tavlan står på externt lager i Stockholm, önskas visning kontakta michael.andren@auktionsverket.se

OBSERVERA TAVLANS STORLEK 216x348 cm
Lagning samt ett genomslag

579122

2018-10-11