Ljusstakar Ryssland Gardner

Ljusstakar Ryssland Gardner
Ljusstakar Ryssland Gardner
Ljusstakar Ryssland Gardner
Ljusstakar Ryssland Gardner
Ljusstakar Ryssland Gardner
Ljusstakar Ryssland Gardner
Ljusstakar Ryssland Gardner
Ljusstakar Ryssland Gardner

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, porslin, Ryssland, Manufactory Gardner, blomster och fruktmotiv med förgylld dekor, höjd ca 16 cm

En ljusstake med nagg på fot

579127

2018-10-11