Karaff Odelberg Junior

Karaff Odelberg Junior
Karaff Odelberg Junior
Karaff Odelberg Junior
Karaff Odelberg Junior
Karaff Odelberg Junior
Karaff Odelberg Junior
Karaff Odelberg Junior
Karaff Odelberg Junior

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARAFF, modell Odelberg junior, slipat, delvis förgyllt glas, Kosta, 1900-talets första hälft, höjd 31,5 cm

Proppen med smärre nagg

579134

2018-10-11