Jan Lundgren marmor Tredimensionellt

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAN ERIC LUNDGREN (1936-1999): Stående figur, 2 delar, marmor, total höjd ca 50 cm

Nagg, skador

579136

2018-11-04