Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JAN ERIC LUNDGREN (1936-1999): Stående figur, 2 delar, marmor, total höjd ca 50 cm
Nagg, skador
579136
2018-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här