Giorgio de Chirico, färglitografi

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GIORGIO DE CHIRICO (1888-1978)
Utan titel, färglitografi, signerad, 129/120, ca 40x29

579137

2018-10-24