Kandelabrar 1800-tal

Kandelabrar 1800-tal
Kandelabrar 1800-tal
Kandelabrar 1800-tal
Kandelabrar 1800-tal
Kandelabrar 1800-tal
Kandelabrar 1800-tal
Kandelabrar 1800-tal
Kandelabrar 1800-tal
Kandelabrar 1800-tal
Kandelabrar 1800-tal
Kandelabrar 1800-tal
Kandelabrar 1800-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KANDELABRAR, empirstil, sockel i basalt, mässing, 4 armar, för upp till 5 ljus, 1800-talets slut, höjd ca 64 cm

579141

2018-10-11