Leopold Survage, akvarell

Leopold Survage, akvarell
Leopold Survage, akvarell

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LÉOPOLD SURVAGE
Frankrike 1879-1968
Komposition med ansikte, akvarell ca 21,5 x 27 cm
Signerad daterad 1938

579142

2018-10-24