Halvar Frisendahl Tredimensionellt

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HALVAR FRISENDAHL (1889-1953): Sittande kvinna, signerad och daterad Halvar Frisendahl 1917, bronspatinerad metall, höjd ca 9,5 cm

579147

2018-11-04