Klubbat för:
3 600 SEK
1 500 SEK
DOROTHEA TANNING (1910-2012): Bateau bleu (la grotte), färglitografi numrerad 187/200, signerad Dorothea Tanning, 49x33,5 cm
579150
2018-10-24