Dorothea Tanning

Dorothea Tanning
Dorothea Tanning

Klubbat för:

3 600 SEK

1 500 SEK

DOROTHEA TANNING (1910-2012): Bateau bleu (la grotte), färglitografi numrerad 187/200, signerad Dorothea Tanning, 49x33,5 cm

579150

2018-10-24