Jacob Forsell fotografi

Jacob Forsell fotografi
Jacob Forsell fotografi
Jacob Forsell fotografi
Jacob Forsell fotografi

Klubbat för:

5 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

JACOB FORSELL (född 1942): Astrid Lindgren, signerad och daterad -78, gelatinsilverfotografi, ca 40x27,5 cm

Kuntoraportti

579159

Päivämäärä:

2018-10-15