Jacob Forsell fotografi
Klubbat för:
5 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
JACOB FORSELL (född 1942): Astrid Lindgren, signerad och daterad -78, gelatinsilverfotografi, ca 40x27,5 cm
Kuntoraportti
579159
Päivämäärä:
2018-10-15