Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RENE MAGRITTE, efter
1898-1967
" L´Idole "1965
Henri Deschamps Lith
Färglitografi, signerad 39x48 cm
579160
2018-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här