Rene Magritte färglitografi

Rene Magritte färglitografi
Rene Magritte färglitografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

RENE MAGRITTE, efter
1898-1967
" L´Idole "1965
Henri Deschamps Lith
Färglitografi, signerad 39x48 cm

Kuntoraportti

579160

Päivämäärä:

2018-10-24