Rene Magritte färglitografi
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
RENE MAGRITTE, efter
1898-1967
" L´Idole "1965
Henri Deschamps Lith
Färglitografi, signerad 39x48 cm
Kuntoraportti
579160
Päivämäärä:
2018-10-24