Jean Deyrolle

Jean Deyrolle
Jean Deyrolle
Jean Deyrolle
Jean Deyrolle

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JEAN DEYROLLE, (1911-1967), litografi, signerad i trycket, 70 x 54 cm.

579166

2018-10-11