Vinbägare silver

Vinbägare silver
Vinbägare silver
Vinbägare silver
Vinbägare silver
Vinbägare silver
Vinbägare silver
Vinbägare silver
Vinbägare silver
Vinbägare silver
Vinbägare silver
Vinbägare silver
Vinbägare silver

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VINBÄGARE, silver, dekor i form av satyrer och druvklasar, fantasistämplar, 1800-talets slut, höjd 31 cm, vikt ca 240 g

579167

2018-10-11