Matsalsmöblemang Kai Lyngfeldt Larsen
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
KAI LYNGFELDT LARSEN, matsalsmöblemang i riopalisander, tillverkat av Sören Willadsen Möbelfabrik, Danmark, 1960/70-tal, matbord, 4 stolar, 1 iläggsskiva, bordets höjd 70 cm, 170x90 cm, skivans bredd ca 60 cm, stolarnas höjd 75 cm, sitthöjd ca 45 cm
bruksslitage
579175
2018-10-21