Matsalsmöblemang Kai Lyngfeldt Larsen

Klubbat för:

6 400 SEK

Arviointi

10 000 SEK

Kuvaus

KAI LYNGFELDT LARSEN, matsalsmöblemang i riopalisander, tillverkat av Sören Willadsen Möbelfabrik, Danmark, 1960/70-tal, matbord, 4 stolar, 1 iläggsskiva, bordets höjd 70 cm, 170x90 cm, skivans bredd ca 60 cm, stolarnas höjd 75 cm, sitthöjd ca 45 cm

Kuntoraportti

bruksslitage

579175

Päivämäärä:

2018-10-21