Pierre-Emmanuel I Dielman oljemålning

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

PIERRE-EMMANUEL I DIELMAN (1800-1858): Pastoral scen föreställande herde med får, signerad Dielman, olja på duk, 100x70 cm

Krackelyr, smuts, smärre färgbortfall, oramad

579182

2018-10-11