Solur 1700-tal

Solur 1700-tal
Solur 1700-tal
Solur 1700-tal
Solur 1700-tal
Solur 1700-tal
Solur 1700-tal
Solur 1700-tal
Solur 1700-tal
Solur 1700-tal
Solur 1700-tal
Solur 1700-tal
Solur 1700-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOLUR, brons samt mässing, 1700-tal, diameter ca 25, höjd 14,5 cm

Slitage, senare visare

579184

2018-10-11