Rudolf Widing litografi i efter Carl Larsson

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

RUDOLF WIDING (1852-1910): , efter förlaga av Carl Larsson, daterad i plåten 1901, färglitografi, 38,5x54,5 cm, Idun Stockholm

579185

2018-10-24