Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
RUDOLF WIDING (1852-1910): , efter förlaga av Carl Larsson, daterad i plåten 1901, färglitografi, 38,5x54,5 cm, Idun Stockholm
579185
2018-10-24