Spegel barock 1600-talets andra hälft
Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SPEGEL, barock, 1600-talets andra hälft, Flandern/Frankrike, fanerad med sköldpadd, svärtat trä och hopplister, kvicksilverfolierat glas, 73 x 60 cm
För konditionsrapport kontakta markus.anderzon@auktionsverket.se
Senare bakstycke
579186
2018-10-23