Pehr Zethelius fruktknivar silver

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PEHR ZETHELIUS, fruktknivar, 12 st, silver, skaft i valnöt, stämplade Pehr Zethelius, (mästare i Stockholm 1766-1810), Stockholm 1807, längd 19,5 cm

Enstaka med lagning

579187

2018-10-11