Emma Toll

Emma Toll
Emma Toll
Emma Toll
Emma Toll
Emma Toll
Emma Toll

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

EMMA TOLL (1847-1917): Porträtt, signerad Emma Toll, olja på duk uppfodrar på pannå, ca 44,5x36,5 cm

Färgbrotfall, skador

579191

2018-10-15