Klubbat för:
1 500 SEK
1 500 SEK
EMMA TOLL (1847-1917): Porträtt, signerad Emma Toll, olja på duk uppfodrar på pannå, ca 44,5x36,5 cm
Färgbrotfall, skador
579191
2018-10-15