Byrå senbarock Tyskland

Byrå senbarock Tyskland
Byrå senbarock Tyskland
Byrå senbarock Tyskland
Byrå senbarock Tyskland
Byrå senbarock Tyskland
Byrå senbarock Tyskland
Byrå senbarock Tyskland
Byrå senbarock Tyskland
Byrå senbarock Tyskland
Byrå senbarock Tyskland
Byrå senbarock Tyskland
Byrå senbarock Tyskland
Byrå senbarock Tyskland
Byrå senbarock Tyskland
Byrå senbarock Tyskland
Byrå senbarock Tyskland

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ, 1700-talets mitt, Tyskland, senbarock, stomme fanerad i valnöt och rot, 4 lådor med beslag i mässing, kortsidorna med handtag i mässing, skiva i sten, höjd ca 95 cm, skivans mått ca 109x58 cm

Blekt, fanérsprickor, åldersrelaterat slitage

579198

2018-10-11