Decoupure

Decoupure
Decoupure
Decoupure
Decoupure

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DECOUPURE, 2 st., 1700-tal, Karl IX, Johan III, i samtida ramar, ca 21x13,5 cm

Skador, slitage

579215

2018-10-15