Ljusstake barcok

Ljusstake barcok
Ljusstake barcok
Ljusstake barcok
Ljusstake barcok
Ljusstake barcok
Ljusstake barcok
Ljusstake barcok
Ljusstake barcok

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSSTAKE, barock, 1600-tal, Nordeuropa, gjuten och svarvad mässing, trekantig bas, höjd ca 19 cm

en fot med lagning

579237

2018-10-15