Gästabudskniv 1700-tal

Gästabudskniv 1700-tal
Gästabudskniv 1700-tal
Gästabudskniv 1700-tal
Gästabudskniv 1700-tal
Gästabudskniv 1700-tal
Gästabudskniv 1700-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÄSTABUDSKNIV, 1700-tal, mässing, järn, dekor av drake, längd 9, total längd 16,5 cm

Slitage

579238

2018-10-15