Golfklubbor JW Moore Cann & Taylor Sport

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GOLFKLUBBOR, 13 st, klubbhuvuden i stål/järn, skaft i trä sannolikt i hickory, märkta bl a JW Moore, Harry Owen, Cann & Taylor/JH Taylor, C. Lawrence/ Woodhouse/ Loughbord/ Mashie äldre bag medföljer

Skador, bruksslitage, rost

579284

2018-11-25