Einar Forseth

Einar Forseth
Einar Forseth

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

EINAR FORSETH (1892-1982): Porträtt, signerad samt daterad 1922, blandteknik 26x18 cm

579292

2018-10-11