Antoni Tapies Internationell grafik

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ANTONI TAPIES (1923-2012): Empreintes de pied, 1972, signerad och numrerad Tapies 66/75, färgakvatint, sand, bladmått ca 90x63 cm

579294

2018-12-09