Qashqai

Qashqai
Qashqai
Qashqai
Qashqai

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ORIENTMATTA, 1900-talets tredje kvartal, Ghashgai, motiv av lejon mot vit botten, ca 194x150 cm

smärre slitage

579295

2018-10-11