Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MELODY BRZEZINSKI (USA, född 1960), triptyk, "Briar rose enchanted", komposition, signerad samt daterad 2004, olja på duk, 73x60 cm per tavla
579298
2018-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här