Melody Brzezinski, oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MELODY BRZEZINSKI (USA, född 1960), triptyk, "Briar rose enchanted", komposition, signerad samt daterad 2004, olja på duk, 73x60 cm per tavla

579298

2018-10-11