Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SLAGLÅSPISTOL, 1800-tal, dubbelpipig, märkt, längd ca 32 cm
Slitage, skador
579302
2018-10-15
Gör en kostnadsfri värdering här