Ljusstakar Louis XV

Ljusstakar Louis XV
Ljusstakar Louis XV
Ljusstakar Louis XV
Ljusstakar Louis XV
Ljusstakar Louis XV
Ljusstakar Louis XV

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LJUSSTAKAR, 2 par snarlika, Louis XV, 1700-tal, brons, höjd ca 23 cm

Slitage, lagningar

579307

2018-10-15