Spegel Frankrike

Spegel Frankrike
Spegel Frankrike
Spegel Frankrike
Spegel Frankrike

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1800-talets mitt, Frankrike, dekor i pastellage, förgylld, ca 48x39 cm.

Slitage och skador

579314

2018-10-11