Karim Rashid stolar

Karim Rashid stolar
Karim Rashid stolar
Karim Rashid stolar
Karim Rashid stolar
Karim Rashid stolar
Karim Rashid stolar
Karim Rashid stolar
Karim Rashid stolar
Karim Rashid stolar
Karim Rashid stolar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KARIM RASHID, 9 stolar, Butterfly, Magis, Italien, formgivna 2003, sitsar i olikfärgad plast, förkromade stålben, höjd ca 82,5, sitthöjd 46 cm

Slitage, repor/märken

579325

2018-10-11