Ljusstake samt kandelaber

Ljusstake samt kandelaber
Ljusstake samt kandelaber
Ljusstake samt kandelaber
Ljusstake samt kandelaber
Ljusstake samt kandelaber
Ljusstake samt kandelaber
Ljusstake samt kandelaber
Ljusstake samt kandelaber

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKE, KANDELABER, 17/1800-tal, försilvrad, brons, höjd 24-33 cm

Slitage och skador

579328

2018-10-15