Bläckställ 1700-tal

Bläckställ 1700-tal
Bläckställ 1700-tal
Bläckställ 1700-tal
Bläckställ 1700-tal
Bläckställ 1700-tal
Bläckställ 1700-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BLÄCKSTÄLL, rokoko, 1700-tal, försilvrad mässing, driven dekor av växtornamentik, längd 33 cm

Slitage och lagningar

579331

2018-10-15