Paul Delvaux litografi

Paul Delvaux litografi
Paul Delvaux litografi

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PAUL DELVAUX (1897-1994): ´Femme à la chandelle´´, signerad och numrerad 40/65 P. Delvaux , litografi, 36,5x28

579333

2018-10-24