Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOKSTÄLL, rokoko, 1700-tal, skuren dekor, förgyllt, 47x38 cm
Renoverad och kompleterad bl.a senare gångjärn
579335
2018-10-15
Gör en kostnadsfri värdering här