Bokstöd 1700-tal

Bokstöd 1700-tal
Bokstöd 1700-tal
Bokstöd 1700-tal
Bokstöd 1700-tal
Bokstöd 1700-tal
Bokstöd 1700-tal
Bokstöd 1700-tal
Bokstöd 1700-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOKSTÄLL, rokoko, 1700-tal, skuren dekor, förgyllt, 47x38 cm

Renoverad och kompleterad bl.a senare gångjärn

579335

2018-10-15