Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOHN SELBING (1908-2001), vas, Orrefors 1959, graverad dekor av kvinna i segelbåt, vågor och fåglar, signerad ORREFORS S 3670 C7 L, höjd ca 29 cm
Några obetydliga repor
579345
2018-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här