Vas troligen Murano Modern keramik och konstglas

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, troligen Murano, Italien, 1900-talets andra hälft, blåsig glasmassa med dekor av polykrom millefiori, höjd ca 28 cm

Obetydligt slitage

579348

2018-10-28