Scroll Kina 1900-tal

Scroll Kina 1900-tal
Scroll Kina 1900-tal
Scroll Kina 1900-tal
Scroll Kina 1900-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SCROLL, akvarell på papper, Kina, 1900-tal, kalligrafi, 3 sigill, 122x29 cm

Veck, fläckar

579359

2018-10-15